FAQ / Pomoc Jak zainstalować dodatek do przeglądarki?

Jeżeli chcesz zainstalować dodatek do przeglądarki Chrome, należy pobrać go z Chrome Web Store i następnie kliknąć DODAJ DO CHROME i postępować zgodnie z instrukcjami. Po zainstalowaniu ikona Pinjo.pl powinna pojawić się w prawym górnym rogu przeglądarki.

Jak działa dodatek? Jak przypinać oferty?

Gdy znajdziesz ciekawą ofertę pracy, wystarczy że klikniesz na ikone dodatku (powinna być w prawym górnym rogu przeglądarki) i otworzy Ci się okno z potwierdzeniem przypięcia oferty lub prośba o zalogowanie się. Po zalogowaniu się powinien pojawić się komunikat Przypięto.

Jak przypinać oferty znalezione na Pinjo.pl?

Oferty znalezione w dziale Oferty pracy można przypiąć do swojej tablicy klikając przycisk pineski w prawym dolnym rogu. Po kliknięciu powinno pojawić się okno z możliwościa wpisania notatki i przyciskiem Przypnij.

Gdzie znajdę moje przypięte oferty?

12 najnowszych przypiętych ofert znajdziesz w Dashboard, a resztę w Przypiętych.

Jak mogę dodać notatkę do oferty?

Aby dodać notatkę do oferty, należy kliknąć przycisk w prawym dolnym rogu oferty (3 kropki), a następnie ołówek. Wtedy pojawi się formularz z polem do wpisania notatki. Po kliknięciu zapisz, notatka powinna pojawić się pod tytułem oferty. W taki sam sposób można edytować treść notatki

Jak oznaczyć ofertę, na którą zostało wysłane CV?

Podobnie jak w przypadku notatki, należy kliknąć na przycisk w dolnym prawym rogu oferty(3 kropki), jednak tym razem kliknąć znak zapytania, który powinien zmienić kolor na zielony.

Jak mogę usunąć ofertę?

Należy kliknąc w przycisk znajdujący się w prawym dolnym rogu (3 kropki) i wybrać ikonę kosza. Oferta powinna zniknąć z listy.

Jak mogę usunąć konto?

Należy wysłać maila na adres rezygnacja@pinjo.pl z prośbą o usunięcie konta, trzeba pamiętać że wszystkie dane zostaną skasowane.